Прес-конференція з нагоди візиту професора Аллана Олдея

14 мая 2008 г., 07:50 | Zhitomiryanin | Print This Post
Рубрика: Спецпроекты

Сайт “Интересный Житомир” interesniy.zhitomir.ua спільно з соціально-психологічним факультетом Житомирського державного університету імені Івана Франка організовують зустріч професора Аллана Олдея (США, Оклахома) зі студентами та викладачами університету з метою обміну досвідом з інклюзивної освіти.

Інклюзивна освіта передбачає залучення дітей з обмеженими можливостями до загальноосвітніх шкіл, що допоможе дітям швидше інтегруватися в суспільство. В Україні проблема потребує вирішення передусім на законодавчому рівні. Проте важливо й суспільству навчитися толерантно ставитися до тих, хто має фізичні, психологічні вади.

На зустрічі зі студентами та викладачами презентовано історію розвитку інклюзивної освіти в США, подано сучасні тенденції щодо роботи з дітьми з аутизмом і різними вадами, обговорено перспективи подальшої співпраці.

Аллан Олдейпрофесор з питань інклюзивної освіти, Державний університет Оклахоми, Оклахома, США.
Протягом 6 місяців перебуває в Україні за програмою наукових обмінів імені Фулбрайта. Сфера наукових інтересів – інклюзивна освіта з фокусом на емоційних, поведінкових розладах, а також артизм. Вчитель учнів з особливими потребами. Консультант вчителів.

Скачать пресс-релиз.

Copyright © 2007-2008 “Интересный Житомир”
При использовании материалов с данного блога, следует спросить разрешения у автора. Сделать это можно через форму обратной связи.

bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru google.com rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

4 комментария к «Прес-конференція з нагоди візиту професора Аллана Олдея»

 1. Step:

  Большое дело делаете ребята! На самом деле, если каждый человек, будь-то политик, “громадський діяч”, или просто не равнодушный сделает что-то в силу своих возможностей, а не просто будет говорить, какой он хороший и какие у него планы, может и жить в нашем городе станет немного лучше!!! Так держать!

 2. makissyan:

  А почему нету фоток, которые были сделаны в 33 школе? Он к нам приходил и мы с ним и его женой общались.

 3. Редактор:

  Почему же нет? Есть. Вот уже сегодня появятся. Программа визита в Житомир была очень насыщенной. Поэтому будет несколько частей репортажа.
  А какие впечатления от встречи? Любопытно :wink:

 4. makissyan:

  Очень положительные))) :grin: