ПОСПІШАЙ НА КОНКУРС!

6 мая 2008 г., 13:07 | Редактор | Print This Post
Рубрика: Спецпроекты

Інтернет-проект «Интересный Житомир» запрошує усіх хлопчиків і дівчат віком від 5 до 15 років взяти участь у конкурсі рецензій «Світ книги».

Рецензія – це відгук, який зазвичай складається професійними критиками на переглянутий фільм, прочитану книгу. Ми пропонуємо написати про ту книгу, яка ВАС найбільше вразила, про героїв, про Ваші враження та поради колегам-читачам.
Вашу рецензію напишіть звичайною ручкою українською, російською чи іншими мовами на 1-2 аркушах (не більше). Обов’язково зазначте Ваші ім’я, прізвище, вік, школу та клас, а також телефон, за яким Вам повідомити про перемогу та церемонію нагородження (можна зазначити номер мобільного одного з батьків, якщо вони не проти). Роботу залишайте у філіалі Міської дитячої бібліотеки або співробітникам у книгарні «Книгоманія». Також Ви можете надсилати її нам на адресу

Конкурс триває до 15 травня 2008 року. Потім професійна команда журі (журналісти, науковці, бібліотекарі, засновники «Книгоманії», читачі «Интересного Житомира») визначить переможців. Церемонія нагородження відбудеться 22 травня 2008 року. Розкажіть про конкурс у класі, учителю читання, української чи зарубіжної літератури та отримайте додатковий приз – за активне залучення до співпраці!

Чекаємо на Ваші роботи, бажаємо натхнення та успіхів,
Редакція сайту «Интересный Житомир»

Фото J Pride

bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru google.com rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

Комментарии закрыты