Старт благотворительной акции “Казки малюкам”

26 ноября 2008 г., 23:28 | Редактор | Print This Post
Рубрика: Спецпроекты

Сказочная феечка До Дня Святого Миколая залишилося менше місяця!

Приєднуйся до благодійної акції “Казки малюкам” 17-18 грудня цього року.

Мета акції - створити казкове свято для малюків з дитячих будинків родинного типу. Об’єднати заради мети студентів, волонтерів, доброчинців. Подарувати сучасні мінібібліотечки казок для малюків, що дозволить покращити освітній простір, зацікавити малюків читанням, створити гарну святкову атмосферу.

Як все відбуватиметься: 1) до 15 грудня відбувається реєстрація учасників (відправляйте елктронний лист на адресу irinakostyuk1@yahoo.com зазначайте тему “Казки малюкам - ЖИТОМИР” (обов’язково!),  імена учасників і контактну електронну адресу або номер, щоб отримати необхідні деталі про Акцію. 2) 17 грудня (середа) відбудеться зустріч організаторів і дорослих учасників Акції: підемо купувати казкові книжки.

3) 18 грудня влаштовуємо казкову чайну церемонію для малюків з казковими подарунками: загадки, вікторини, конкурси. Фінал - даруємо казкові бібліотечки для класів малюкам, щасливі фотографуємося на згадку!

Офіційний партнер Акції “Казки малюкам” у Житомирі - кафедра соціальної педагогіки та педагогічної майстерності Житомирського державного університету імені Івана Франка.

Для того, щоб перемогти темряву, інколи достатньо запалити маленький вогник!

Интересный Житомир уже второй год подряд проводит благотворительную акцию ко Дню Св. Николая. Успех прошлогодней акции “Подари сказку детям” вдохновил нас на расширение географии Акции: в этом году Акция “Казки малюкам” пройдёт и в столице!

bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru google.com rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

Один комментарий к «Старт благотворительной акции “Казки малюкам”»

  1. Step:

    Рад что прошлогодняя акция повторяется и это уже ТРАДИЦИЯ!!! )))