“Тартак” у Житомирі. До дня народження!

28 мая 2009 г., 18:37 | Редактор | Print This Post
Рубрика: События

Дорогий Сашко! З Днем народження! Ми розпочали цей травень з тобою: 1 травня вперше в Житомирі відбувся сольний концерт гурту “Тартак” в рамках всеукраїнського туру-презентації майбутнього альбому “Опір матеріалів”.

Концерт відбувався на досить демократичному майданчику розважального комплексу “ФОК”. Ціни теж антикризові - від 40 гривень. Народу від самого початку було не надто багато - найбільш віддані шанувальники! Це й створило атмосферу відвертого спілкування. Зазначу, що здивував не лише “Тартак”, котрий вчасно вийшов на сцену, - пунктуальність - ознака якості та поваги до глядача. Також приємно вразив живий звук. Але й не менше  позитиву ми отримали від публіки - спочатку трохи схвильованої - від усвідомлення того, що зустріч-таки сталася, - трохи стриманої, щ о взагалі дивно для житомирян. Але інтелегентність та спокійний позитив фронтмена (сьогодні іменинника) Сашка Положинського ніби впливали на всіх присутніх: плескали в долоні навіть солідні чолов’яги, що зі знанням справи потягували пивко біля бару.

Майбутній альбом має бути досить різноплановим, судячи з виступу. Мені більше запам’яталася “Королева R’nB”. Інтуіція + текст підказують, що ця пісня присвячена Йолці - зірці з Ужгороду, котра здобула популярність у Москві. Об’єднав нас КВН, а точніше Асоціація “КВН України”. Разом зустрілися у Жовтневому палаці у Києві - Сашко виходив для виконання фінальної пісні в домашці команди “Палата №6″ міста Ужгород, а в цій команді Йолка (Ліза) була солісткою. “Скоро нас покажуть по радіо”… Так і сталося… Тоді після концерту урочисто привезла автограф Сашка палкому фанату, учню-десятикласнику, Сашку Бондарю.

А потім ми зустрілися в Міжнародному дитячому центрі “Артек” - тривав пафосний концерт до 80-річчя “Артеку”, страшенна спека, працюють софіти, фейєрверки, діти тануть під сценою. Сашко нам з гримерки воду видавав… Це ще до свого виступу. А тоді вже - у ті короткі два дні відпочинку -  зустрічі з артеківцями - фото+автографсесії. Скільки тоді емоцій отримали! Особливо театр-студія “Гердан” з Чернівців, котрі в самісінький абсолют (тиха година в артеківців) під вікнами першої дачі співали “Гуцулку Ксеню”. Так само вони раділи, коли Сашко прийшов на їх виставу вже в Києві на фестивалі “Країна мрій”. І знову фото на пам’ять. І коли цього року криза в “Артеку” дійшла пікових показників, Положинський витримав дві години шоу Шустера, а наступного дня долучився до Артек-флешмобу. Витримав і знайомство з артеківцями різних поколінь…

І концерт 1 травня в Житомирі завершився аж у першій годині. І це живий!

Більше яскравих концертів, нових альбомів, руху та змін, віри та сили. Ти надихаєш, ти підтримуєш, ти дієш!

bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru google.com rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

4 комментария к «“Тартак” у Житомирі. До дня народження!»

 1. Stepzh:

  Приєднуюсь до вітань!
  Сашко, твої пісні пробуджують!
  Натхнення і здоров’я тобі!

 2. Анастасія:

  ” Герданівці” з найщирішими вітаннями!

 3. Zhitomiryanin:

  Натхнення! Нових вражень! Нових звуків!

 4. Редактор:

  Поправочка від автора та виконавця: пісня правильно називається “Принцеса аренбі”! :wink: